Médialejátszó

Találatok száma: 25   Látható: « ElőzőKövetkező »
  Gyártó:

Venz VZ-RK-1 távvezérlő

fekete

Gyártói cikkszám: 

VZ-RK-1

Bruttó: 7 134 Ft

Delock Bluetooth Music receiver

Gyártói cikkszám: 

27167

Bruttó: 10 180 Ft

Orion DVD-6006 DVD lejátszó

USB2.0, HDMI, fekete

Gyártói cikkszám: 

DVD-6006

Bruttó: 11 402 Ft

Orion DVD-6616 DVD lejátszó

USB2.0, S/PDIF optikai, HDMI, fekete

Gyártói cikkszám: 

DVD-6616

Bruttó: 13 509 Ft

Sencor SMC 605 Mini HiFi hangrendszer

10W, USB2.0, fejhallgató kimenet

Gyártói cikkszám: 

SMC 605

Bruttó: 17 015 Ft

Venz V10 médialejátszó

USB2.0, HDMI, LAN (10/100 Mb/s), Wi-Fi, kártyaolvasó, fekete

Gyártói cikkszám: 

V10

Bruttó: 20 154 Ft

LogiLink Hi-Fi USB audio erősítő

Gyártói cikkszám: 

UA0210

Bruttó: 21 464 Ft

Venz V10 COMBI (+ VZ-RK-1 multifunkciós távirányító) médialejátszó

USB2.0, HDMI, LAN (10/100 Mb/s), Wi-Fi, kártyaolvasó, fekete

Gyártói cikkszám: 

V10 COMBI

Bruttó: 24 352 Ft

Delock Media Converter 10/100/1000Base-T to 100/1000Base-X SFP

Gyártói cikkszám: 

86110

Bruttó: 26 960 Ft

Delock Media Converter 100Base-FX SC MM 1310 nm 2 km compact

Gyártói cikkszám: 

86444

Bruttó: 29 535 Ft

LG CM1560 HiFi hangrendszer

fekete

Gyártói cikkszám: 

CM1560

Bruttó: 30 954 Ft

Pioneer X-EM16 HiFi hangrendszer

10W, USB2.0, fekete

Gyártói cikkszám: 

X-EM16

Bruttó: 32 155 Ft

Delock Media Converter 100Base-FX SC SM 1310 nm 30 km compact

Gyártói cikkszám: 

86443

Bruttó: 33 096 Ft

Panasonic SC-PM250EC-S HiFi hangrendszer

ezüst

Gyártói cikkszám: 

SC-PM250EC-S

Bruttó: 33 227 Ft

LogiLink Hi-Fi USB audio erősítő

Gyártói cikkszám: 

UA0211

Bruttó: 42 174 Ft

Venz V12 ULTRA médialejátszó

USB2.0, HDMI, LAN (10/100 Mb/s), Wi-Fi, kártyaolvasó, fekete

Gyártói cikkszám: 

V12 ULTRA

Bruttó: 49 891 Ft

LG LHD427 5.1 házimozi rendszer

330W, 5.1, USB2.0, HDMI, DVD/CD támogatás, fekete

Gyártói cikkszám: 

LHD427.AEUSLLK

Bruttó: 50 427 Ft

LG CK43 Micro HiFi hangrendszer

300W, USB2.0, Bluetooth, fekete

Gyártói cikkszám: 

CK43.DEUSLLK

Bruttó: 50 485 Ft

Sony CMTSBT40D HiFi hangrendszer

50W, USB2.0, S/PDIF coax, Bluetooth, szürke

Gyártói cikkszám: 

CMTSBT40D.CEL

Bruttó: 62 400 Ft

Apple TV 4K 32GB médialejátszó

HDMI, LAN (10/100/1000 Mb/s), Wi-Fi, Bluetooth, fekete

Gyártói cikkszám: 

MQD22

Bruttó: 67 902 Ft

Apple TV 4K 64GB médialejátszó

HDMI, LAN (10/100/1000 Mb/s), Wi-Fi, Bluetooth, fekete

Gyártói cikkszám: 

MP7P2

Bruttó: 79 484 Ft

Sony MHCV11 HiFi hangrendszer

USB2.0, fejhallgató kimenet, fekete

Gyártói cikkszám: 

MHCV11.CEL

Bruttó: 85 275 Ft

LG OK55 HiFi hangrendszer

500W, USB2.0, fekete

Gyártói cikkszám: 

OK55.DEUSLLK

Bruttó: 92 314 Ft

Sony BDVE2100 5.1 házimozi rendszer

1000W, 5.1, USB2.0, S/PDIF optikai, HDMI, LAN (10/100 Mb/s), Wi-Fi, Bluetooth, NFC, BD/DVD/CD támogatás, fekete

Gyártói cikkszám: 

BDVE2100.CEL

Bruttó: 93 594 Ft

Delock Media Converter 10GBase-R SFP+ to SFP+

Gyártói cikkszám: 

86445

Bruttó: 138 400 Ft
Találatok száma: 25   Látható: « ElőzőKövetkező »